top of page
תמונת פרופיל טובה.jpg

ברוכות הבאות

אני ירדן ברזילי, 33, מהרצליה

אני עוזרת לנשים למצוא לקוחות, מקומות עבודה ועובדות שמתאימות להן, לחסוך להן זמן בתהליך החיפוש ולהגביר את הסיכויים שההתאמה תהיה מוצלחת ושני הצדדים יהיו שבעי רצון.

ובקצרה: לעשות תיאום ציפיות מוצלח ככל הניתן בזמן קצר ככל הניתן

  • Facebook

אז איך נולדה צאנה?

סל ההכשרות וההתנסויות המגוון שלי הוביל בשנים האחרונות לחיבורים מעניינים בין כמה תחומים:

נשים, עולם העבודה ומכירות.

אני בעלת תואר ראשון בפילוסופיה יהודית ותנך, תעודת הוראה, ניסיון כמורה ומחנכת בחטיבת ביניים, תואר שני במנהל עסקים, תעודת הוראת חינוך מיני, בוגרת קורס שיווק דיגיטלי, יזמת ומובילה של תוכנית מנטורינג לנשים, בעלים משותפת בפודקאסט "צאנה - פודקאסט על התפתחות אישית" ומנהלת התוכנית OSHEYA Future Academy.

בשנים האחרונות אני חוקרת באופן עצמאי את החיבור בין עולם העבודה ונשים. לומדת את החוויה של להיות אישה בעולם שאינו מותאם לנשים, לומדת את העולם המקצועי והעסקי של החברה שלנו, שאינו משכיל לשלב בתוכו נשים וחוכמת נשים באופן מיטבי.

צאנה נולדה במקור כפלטפורמת התפתחות אישית ומקצועית עבורי.

אך עם הזמן היא מתרחבת ומקיימת שיח עם נשים נוספות על הממשק האישי שלהן עם מכירות, ריאיונות עבודה, הקמת מיזמים וכל דרך בה הן יכולות להביא את הערך הייחודי שלהן (חוזקות, יכולות, תשוקות) לעולם.

בתוכנית המנטוריות חברות בצוות נעמה ענקי ומעין אשד שנדרוביץ', בפודקאסט שותפה תמי גור. 

בהרכבים שונים אנחנו פועלות לקיים שיח מפרה ולפתח כלים ועזרים כדי שנשים יוכלו להביא את עצמן במלואן ובאותנטיות, כך שהעולם כולו וגם הן בעצמן ירוויחו.

מילים טובות שכתבו עליי

שרי:

​האמת שאני אישיות מאוד שאפתנית ומאוד משימתית ויש שיעידו שאני גם יודעת ולפתע פגשתי את עצמי מבולבלת, חסרת ביטחון וידע מה הצעד הבא. 
בזכות חברה משותפת זכיתי להכיר את ירדן ואני היום באמצע תהליך מדהים , תהליך אישי ומקצועי וכל כך משמעותי עבורי וזאת בזכות ירדן שהפכה יחסית בתקופה קצרה להיות כל כך משמעותית ומעוררת השראה בחיי האישים והמקצועיים. 
ירדן תמיד מתארת חזון, חלומות, אינטיליגנציה מרשימה כל כך המלווה ברגש והמון מחשבה.  

תמיד מציגה ומוכיחה עד כמה ההתנסות אצלה זורמת בדמה ותעוזה זאת לא מילה גסה. לירדן יש תמיד סיפורים מעוררי השראה עם המון הצלחה שמגרים לי את המחשבה וממלאים אותי בתחושה של הערצה. בחורה צעירה עם כל כך הרבה תשוקה לחיים, לדרך, להצלחה ולהגשמה והכל עם חיוך יפיפה ולפעמים עם דמעה של התרגשות מהשגת המטרה. 
אמרתי לה באופן אישי אך זאת הזדמנות ניפלאה להודות על הזכות שהכרנו , על הדרך המופלאה שהיא הובילה אותי ועל ההצלחות שמחכות לי ממש מעבר לפינה.

 

עדי:
​כשפגשתי את ירדן לראשונה.. ידעתי מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה- היא.
פשוט להיות ירדן ברזילי.
כמובן שזה לא אפשרי כי אותה יש רק אחת אז כנראה שאסתפק בעצמי.. 
אבל דעו שיש אחת, ירדן שמה.. שנראה שמצליחה בכל בוקר לקום עם שיר בלב ולעשות לעשות לעשות לעשות. 
ככל העולה על רוחה! כל מה שבא לה.
ומה כיף לאנושות?
שנראה שכל מה שבא לה זה לעשות מלא טוב! לך. לי. לכם. לכל מי שנקרה בדרכה...
וככה סתם. רק כי היא מאמינה שכך צריך להיות.

ירדן היא מודל אנושי חי ונושם לכך שאפשר.
אפשר להיות מה שאת רוצה.
אפשר לעסוק במה שאת רוצה.
אפשר להיות עם איזו תספורת שאת רוצה.

למה?
פשוט כי את רוצה. וזה מספיק בשביל שתעשי.
בקיצור ירדן ברזילי היא השראה וכל כך כיף שיש אותה.

 

מעין:
​תמיד ראיתי בעצמי אחת שמגשימה. יש לי רשימות משימות מפה ועד תאילנד, ולאט לאט אני מתקדמת, משיגה יעדים, לעיתים מוחקת משימות שכבר לא רלוונטיות או סתם מזניחה, אבל הרבה מאוד מגשימה.

ואז פגשתי את ירדן. ירדן היא מהנשים מעוררות ההשראה בחיים שלי. אחת שמרשה לעצמה לחלום בהרבה יותר גדול מעוד מטלה בסגנון "לכתוב עבודה לאוניברסיטה". אחת שמרשה לעצמה להתנסות, לשחק, להעז ולהרבות טוב בעולם, ועל הדרך גם ליהנות מזה. ככה שכשירדן קוראת לי לבוא למשהו אני בדרך כלל מפחדת מאיך ומתי וכמה ולמה, ואחר כך ישר מזנקת על ההזדמנות, כדי להיות עוד יותר קרובה ללהגשים, לעשות, לחיות את החיים שלי בגרסה הטובה והמגשימה ביותר האפשרית.

אז היא קראה לי להנחות סדנא בתכנית חדשה שנועדה לעזור לנשים לחלום, להעז ולעשות. כמובן שבאתי. ולא רק באתי, אלא אני מקווה לקבל קצת מאבקת הפיות של ירדן לעצמי, כדי להתניע דברים שנמצאים עמוק במורד רשימת המשימות שלי, בקטגורית החלומות.

ואנחנו מזמינות אתכן לבוא גם. להתנסות, להתפתח לפרוח. מבטיחה שיהיה מעצים ומעניין.

bottom of page